Svatby U Holubů Svatby U Holubů Svatby u Holubů

10. ROČNÍK SVATEBNÍHO EVENTU

Ve dvou víkendových termínech jsme pro vás připravili 10. ročník svatebních eventů, během kterých jsme pokřtili náš svatební plánovač, mohli jste u nás ochutnat nabídku pokrů pro rok 2020 a donaplánovat detaily vaší svatby s našimi dodavateli a pracovníky hotelu. Děkujeme za účast a těšíme se na sezónu 2020.

5 důvodů pro ZIMNÍ SVATBU

  1. Nemusíte bojovat o volné termíny

Hlavní svatební sezóna probíhá během léta a brzkého podzimu. Na léto se svádí ta nejtvrdší bitva o volné termíny restaurací/hotelů/statků, svatebních fotografů, matrikářek, kadeřnic a floristek. Během zimy mají ale všechny tyto profese podstatně volněji. Termín pro svatbu v zimním období je ideálním řešením pro ty, kteří nestihli řešit brzy dopředu letní termín.

  1. Romantický kožíšek

Krásných a elegantních šatů se nemusíte vzdát ani v zimě. Většina vašeho svatebního dne se stejně odehrává ve vnitřních prostorách. A vypadat jako princezna s hřejivým kožíškem kolem ramen má jistě svoji

  1. Svařené víno a krb

Kde jinde než u svařeného vína a teplem sálajícího krbu si rodina užije krásný svatební den. Tohle v létě prostě nezažijete.

  1. Originální fotografie

Fotografie ze zimních svateb jsou originální. Hlavně z důvodu, že je jen tak nikdo nemá. Sluníčko svítí v zimě i v létě. Ale svatební polibek pod sněhovými vločkami na to prostě nezapomenete.

  1. Netradiční zábava

Zimní svatba přináší i zimní zábavu. Projet se v kočáře zasněženou krajinou, postavit svého svatebního sněhuláka nebo závodit na bobech. To vše můžete zažít jen na zimní svatbě.

Nebojíte se jít proti proudu a trošku si zariskovat? Pak je zimní svatba právě pro vás. Ještě je pořád dost času si svatbu v zimě naplánovat. Kde jinde než v Hotelu U Holubů www.uholubu.com

 

Svatba v Beskydech - Hotel U Holubů

Svatební den je výjimečným okamžikem Vašeho života.

Magický den, kdy se sny stávají skutečností. To vše Vám rádi splníme s noblesou a kvalitou.

 

Hotel & Garden U Holubů naleznete na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné přírodě Beskyd.

Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka. Upravené a pečlivě udržované okolí hotelu, krásné trávníky s květinovou výsadbou, louka, výhled na zalesněné vrcholky hor, to vše dohromady tvoří dokonale romantické místo pro Vaši svatbu.

Samozřejmostí je také zajištění skvělé svatební hostiny přesně dle Vašich představ a komfortního ubytování. Zajistíme také originální svatební kytici, květinovou výzdobu a dekorace, nezapomenutelné fotografie, zábavu a vše potřebné pro Vaši svatbu.